Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Pakowanie ciastek i innych artykułów spożywczych- Holandia Firmowe

tydzień temu Praca w Belgii - oferty Brussels   57 wyświetlenia

1 €

  • pakowanie-ciastek-i-innych-artykulow-spozywczych-holandia-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: 1 €

Pakowanieciastek i innych artykułów spożywczych- Holandia

Opis stanowiska: Poszukujemy zmotywowanych osób dopracy przy pakowaniu ciastek oraz innych artykułów spożywczych w Holandii.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Pakowanie produktów spożywczych zgodnie z wytycznymi.
  • Kontrola jakości opakowań i ich zawartości.
  • Przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa pracy.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Zakwaterowanie oraz pomoc w organizacji dojazdu do pracy.
  • Opiekę koordynatora na miejscu.
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

  • Kamila: +48 570 901 414
  • Dominika: +48 570 901 033

·        Weronika +48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o.
Częstochowa, ul. Gminna 131
Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00–16:00.

Additional Details

Start Date od zaraz
Company KlaverTeam