Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Pakowanie cebulek kwiatowych - praca w Holandii Firmowe

tydzień temu Praca w Belgii - oferty Brussels   140 wyświetlenia

  • pakowanie-cebulek-kwiatowych-praca-w-holandii-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: -- €

Praca w Holandii czeka!

Poszukujemy osób do pakowania cebulek kwiatowych w Nieuw-Vennep. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy w małej, dobrze zorganizowanej firmie. Sprawdź szczegóły i dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:

• pracę w małej dobrze zorganizowanej firmie

• atrakcyjną stawkę godzinową

• wypłaty w systemie tygodniowym

Wymagania:

• dobra kondycja fizyczna

• motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

• mile widziana znajomość języka angielskiego

• mile widziane prawo jazdy

Zakres obowiązków:

• pakowanie cebulek przy stole lub taśmie

• kompletowanie zamówień

• utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Pracodawca posiada bogatą bazę ofert pracy, może zaproponować Ci inne stanowiska np. pracę w szklarni, pracę w pralni, pracę  w drukarni i wiele innych.

Prace przydzielane są w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Dominika +48 570 901 033 - możesz mi wysłać sms o treści "cebulki"/ oddzwonię

Kamila + 48 570 901 414

Weronika + 48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o.  KRAZ 18450 - Częstochowa

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Additional Details

Company Klaver