Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Operator wózków widłowych / okolice Turnhout / Belgia Firmowe

11 miesięcy temu Praca w Belgii - oferty Turnhout   394 wyświetlenia

  • operator-wozkow-widlowych-okolice-turnhout-belgia-big-0
Lokalizacja: Turnhout
Wypłata: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje pracownikówna stanowisko operator wózków widłowych.

Miejsce pracy: Beerse (okolice Turnhout)

Opis stanowiska:
- przyjmowanie towaru,
- umieszczanie towaru na odpowiednich lokacjach,
- obsługa wózka reach truck,
- inne zadania z zakresu logistyki magazynowej.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,
- własne zakwaterowanie w okolicy Beerse i transport do pracy,
- wcześniejsze doświadczenie w pracy, jako operator RT + certyfikat,
- elastyczność i motywacja do pracy,
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli będzie to wymagane.

Oferta:
- belgijska umowa,
- możliwość stałego kontraktu,
- stawka 15,45 euro/h brutto,
- dodatek za dojazdy do pracy,
- praca w systemie dwuzmianowym,
- możliwość długoterminowego i stabilnego zatrudnienia.

Więcej informacji +48 570 935 868

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adresmailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując operator RT Beerse.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacjizgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Additional Details

Company KBTI Poland