Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Operator wózka widłowego -Praca Niemcy, Holandia Firmowe

tydzień temu Praca w Belgii - oferty Brussels   58 wyświetlenia

  • operator-wozka-widlowego-praca-niemcy-holandia-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: -- €

Jeśli masz doświadczenie jako operator wózka widłowego przedniego lub bocznego (reachtruck/ heftruck) i szukasz pracy w Niemczech, mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję w okolicach Erfurtu!

Stanowisko: Operator wózka widłowego (przedniego lub bocznego)

Lokalizacja: Okolice Erfurtu- Niemcy, Holandia

Branża: Produkcja baterii do samochodów elektrycznych

Zakres obowiązków:

• Transport wewnątrzzakładowy za pomocą wózka widłowego.

• Wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych oraz konserwacyjnych wózka.

• Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności produkcji.

Oferujemy:

• Legalne zatrudnienie w Niemczech na umowę o pracę na warunkach niemieckich.

• Ubezpieczenie pracownicze oraz możliwość zakwaterowania.

• Organizację transportu do miejsca pracy.

• Stałą opiekę przed wyjazdem i w trakcie zatrudnienia (wsparcie rekrutacyjne, umowa kierująca).

• Regularne, atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki.

Wymagamy:

• Uprawnień do obsługi wózków widłowych.

• Doświadczenia w prowadzeniu wózków widłowych.

• Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie czekaj!

Skontaktuj się z nami już dziś:

Kamila: +48 570 901 414

Dominika: +48 570 901 033

Weronika + 48 731 901 913

Klaver Sp. z.o.o. Częstochowa, Gminna 131 KRAZ 18450

Dołącz do naszego zespołu i pracuj przy produkcji nowoczesnych rozwiązań dla motoryzacji przyszłości w okolicach Erfurtu!

Additional Details

Company Klaver