Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Operator wózka widłowego heftruck (magazyn z elektroniką) 13,01 € - 14,97 € brutto/h, Ede, Holandia Firmowe

rok temu Praca w Belgii - oferty Antwerpen   814 wyświetlenia

14,97 €

  • operator-wozka-widlowego-heftruck-magazyn-z-elektronika-1301-1497-bruttoh-ede-holandia-big-0
Lokalizacja: Antwerpen
Wypłata: 14,97 €

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta – nowoczesnej firmy logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego heftruck (magazyn z elektroniką)
Miejsce pracy: Ede, Holandia

bez zakwaterowania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • praca na magazynie, w którym produktem jest elektronika
  • rozładowywanie aut ciężarowych przy użyciu widlaka(heftruck)
  • relokacja towarów na magazynie
  • możliwe inne czynności, takie jak zbieranie zamówień, załadunek/rozładunek
  • praca w systemie 2 lub 3 zmiany

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego tylu heftruck
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • znajomość j. holenderskiego będzie dodatkowych atutem

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • stawkę: 13.01€ brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
  • dodatki zmianowe: +8,75% (14,14 € brutto/h) 2 zmiana oraz +13,75 % ( 14,97 € brutto/h ) 3 zmiana
  • sobota +150% oraz niedziela 200%, nadgodziny 130%
  • zwrot kosztów dojazdu powyżej 10 km

Aplikuj: https://bit.ly/3UqYcAY

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Additional Details

Company Link2work