Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Operator Tokarki/Frezarki CNC- Praca Niemcy Firmowe

3 godziny temu Praca w Belgii - oferty Brussels   10 wyświetlenia

  • operator-tokarkifrezarki-cnc-praca-niemcy-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: -- €

Lokalizacja: Niemcy

Opis stanowiska:

• Poszukujemy pracowników z doświadczeniem i wykształceniem operatorów tokarek/frezarek CNC do pracy w Niemczech.

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku operatora CNC

• Wykształcenie techniczne

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1)

• Własny samochód (konieczny dojazd)

• Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Dodatki zmianowe

• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

• Niemiecka umowa o pracę

Jeśli zainteresowała Cię oferta zadzwoń:

Kamila +48 570 901 414

Weronika +48 731 901 913

Dominika +48 570 901 033

Klaver Sp. z o. o.

Częstochowa, ul. Gminna 131

Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00-16:00

Additional Details

Company KLAVER