Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Operator techniczny (maszyny drukujące),14,98€ - 15,87 € brutto/h, Ghislenghien, Belgia Firmowe

tydzień temu Praca w Belgii - oferty Antwerpen   43 wyświetlenia

  • operator-techniczny-maszyny-drukujace1498-1587-bruttoh-ghislenghien-belgia-big-0
Lokalizacja: Antwerpen
Wypłata: -- €

WYNAGRODZENIE: 14,98€ - 15,87 € brutto/h

Miejsce pracy: Ghislenghien, Belgia
Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

zatrudnienie na belgijskich warunkach

wynagrodzenie 14,98 € brutto/h + dodatek za system zmianowy 0,8947€ brutto/h , tj. 15,87 € brutto/h

wynagrodzenie wypłacane  tygodniowo (385 € netto/tyg. okres szkolenia na dziennej zmianie)

gwarantowane 38h tygodniowo

pracę na dwie zmiany

zapewnione wewnętrzne szkolenie z obsługi maszyny micronowej

dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4230-4530 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)

premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2830-2990 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

możliwość skorzystania z firmowego pokój 1-os. 149€/ tydzień (100 m od firmy)

bony żywieniowe 8€ za dzień pracy

możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie

termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

obsługa maszyn poligraficznych drukujących na foliach głównie spożywczych

umieszczanie komponentów, rolek foliowych, farb w maszynie (waga rolek i cylindrów waha się do 30 kg)

asystowanie w pracy głównemu drukarzowi

instalowanie kół zębatych na maszynie drukarskiej

ważenie i przyklejanie etykiet

zbieranie rozpuszczalników i niewykorzystanych w pierwszym etapie atramentów oraz zwracanie ich do obszaru przechowywania

kontrola jakości -  sprawdzenie czy etapy produkcji przebiegają bez zakłóceń

konserwacja sprzętu oraz usuwanie drobnych awarii

prace porządkowe, usuwanie odpadów po cięciu folii, cięcie tub kartonowych

relokacja gotowych nadrukowanych partii do magazynu

praca na dwie zmiany

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

wykształcenie techniczne

kilkuletnie doświadczenie w pracy jako operator techniczny w środowisku przemysłowym (mile widziane w drukarni)

doświadczenie w obsłudze maszyn, mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej

dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego

dokładność, zaangażowanie

gotowość do wykonywania fizycznie cięższej pracy

chęć do rozwoju i nauki

Aplikuj: https://utm.guru/ug042

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187, 572 325 580, 690 630 543,

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - firmy działającej w branży poligraficznej, drukującej na folii spożywczej, poszukujemy kandydatów.

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Additional Details

Company Link2work