Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Operator robota spawalniczego – wysokie wynagrodzenie! (Belgia) Firmowe

3 miesiące temu Praca w Belgii - oferty Roeselare   107 wyświetlenia

2 900 €

  • operator-robota-spawalniczego-wysokie-wynagrodzenie-belgia-big-0
Lokalizacja: Roeselare
Wypłata: 2 900 €

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dlajednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie:

Operatorrobota spawalniczego – wysokie wynagrodzenie! (Belgia)

Pracapolega na produkcji elementów różnego typu maszyn – umiejscowienie półproduktóww maszynie i obsługa robota spawalniczego, szlifowanie, polerowanie elementóworaz odbiór jakościowy.

Obowiązki:

·       produkcjakomponentów maszyn

·       obsługarobotów spawalniczych (znajomość robotów ABB, Cloos lub Kuka będzie dodatkowymatutem)

·       kontrolaprocesu produkcji oraz jakości wyrobów gotowych

Wymagania:

·       minimumrok doświadczenia w obsłudze robotów spawalniczych

·       znajomośćrysunku technicznego

·       komunikatywnaznajomość języka angielskiego

·       gotowośćświadczenia pracy fizycznej

Oferujemy:

·       bardzoatrakcyjne wynagrodzenie – 19,50 EUR brutto/h (I i II zmiana) – 22,10 EUR/h brutto(III zmiana) + 6,02 EUR dodatku za każdy przepracowany dzień!

·       legalnezatrudnienie na warunkach belgijskich

·       dodatekwakacyjny (15.38%rocznych zarobków brutto)

·       premięroczną (8.33% rocznychzarobków brutto)

·       dodatekrodzinny

·       załatwieniewszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii

  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym!!!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy oprzesłanie CV w języku angielskim na adres:

info@nextagency.eu

Prosimyo zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszymwyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CVprzez NEXT s.c. do potrzeb realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych(zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku zprzetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moichdanych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celówzwiązanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moichdanych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczeniaprzetwarzania, a także przenoszenia danych. KRAZ 18051

Additional Details

Start Date ASAP
Company NEXT s.c.