Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Operator maszyn pakujących ciastka,16,69€/h-20,86€ brutto/h, Kaprijke, Belgia Firmowe

miesiąc temu Praca w Belgii - oferty Kaprijke   87 wyświetlenia

20,86 €

  • operator-maszyn-pakujacych-ciastka1669h-2086-bruttoh-kaprijke-belgia-big-0
Lokalizacja: Kaprijke
Wypłata: 20,86 €

Operator maszyn pakujących ciastka

WYNAGRODZENIE: 16,69€/h-20,86€ brutto/h

Miejsce pracy: Kaprijke, Belgia
Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • stawkę: 16,69 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
  • dodatki zmianowe:+12,50% za pracę na 1 i 2 zmianie(18,77€ brutto/h) ,+25% za pracę na zmianie nocnej (20,86 € brutto/h); tj. 500€ netto/tyg. (1 i 2 zmiana); 550€ netto/tyg. (3 zmiana)
  • bon żywnościowy w wysokości 8,00 € / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika)
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 5130€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2780 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • gwarantowane 39,5 h pracy tygodniowo
  • opiekę polskiego koordynatora
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - pokój 2-os.99 € / tydzień, pokój 1-os. 149€/ tydzień
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 € miesięcznie

OPIS STANOWISKA:

  • dbanie o niezbędne zaopatrzenie do maszyn (materiały opakowaniowe)
  • współpraca z pozostałymi operatorami maszyn
  • kontrola jakość produktu
  • przestrzeganie przepisów sanitarnych i BHP
  • praca w systemie dwuzmianowym lub na stałej zmianie nocnej. System rotacyjny składa się z wczesnej zmiany od 5:00 do 13:00 i późnej zmiany od 13:00 do 21:00. Stała zmiana nocna trwa od 21:00 do 5:00. (dodatek 25%)

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego tj. umiejętność czytania, pisania, mówienia
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • dbałość o ład, porządek i bezpieczeństwo oraz zdolności manualne
  • optymistyczne nastawienie i umiejętność podejmowania spontanicznych inicjatyw
  • realizacja uzgodnień i poleceń oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • niedozwolone: piercing, sztuczne rzęsy, makijaż, kolczyki, paznokcie lub lakier do paznokci, diamenty w zębach
  • prawo jazdy oraz własny samochód będzie dodatkowym atutem

Aplikuj: https://utm.guru/ugJfg

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187, 572 325 580, 690 630 543, 503 028 187

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się produkcją słodkich przekąsek - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę.

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/.

Additional Details

Company Link2Work