Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Operator laserów CNC 520 - 560 € netto/40h Firmowe

10 miesięcy temu Praca w Belgii - oferty Brussels   202 wyświetlenia

560 €

  • operator-laserow-cnc-520-560-netto40h-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: 560 €

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swoich holenderskich klientaów poszukuje operatorów laserów CNC.

KRAZ 1145

Stanowisko: Operator laserów CNC.

Miejsce pracy: Holandia, Nijkerk.

Stawka: 520-560€ netto/40h - kwota podana po wszystkich odtrąceniach, uzależniona od doświadczenia i umijętności kandydata.

Opis stanowiska:

- Obsługa laserów CNC.

- Maszyny TRUMPF.

- Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym.

- Zgłaszanie usterek.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie: 500-540 euro netto/40h - kwota ,,na rękę’’, już po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i zakwaterowanie.

• W pełni wyposażony pokój 1 - osobowy w domu jednorodzinnym bądź szeregowym (rzadziej w mieszkaniach) - zgodny z certyfikatem SNF

• Pomoc w uzyskaniu numeru BSN oraz w organizacji transportu do Holandii

• Wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto

• Pełne ubezpieczenie podczas pobytu

• Opiekę koordynatora oraz stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

• umiejętność czytania rysunku technicznego,

mile widziane:

• prawo jazdy kat. B,

• umiejętność programowania maszyny,

Zainteresowała Cię powyższa oferta pracy? Prześlij CV bezpośrednio na a.grabowski@covebo.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofertach, warunkach zatrudnienia czy o samym Covebo?

Zadzwoń pod +48 885 882 047 – chętnie udzielę wszystkich informacji!

Administratorem danych jest Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-015, Rynek 24/25 (KRAZ 1145). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://covebo.pl/poznaj-covebo/polityka-prywatnosci.html

Additional Details

Company Covebo Work Office Sp. z o.o.
Work Type Temporary