Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Obsługa i konserwacja maszyn- zgarnij fajną pracę w Holandii! Firmowe

miesiąc temu Praca w Belgii - oferty Brussels   76 wyświetlenia

  • obsluga-i-konserwacja-maszyn-zgarnij-fajna-prace-w-holandii-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: -- €

Obsługa i konserwacja maszyn- zgarnij fajną pracę w Holandii!

Szukasz ciekawej pracy, gdzie możesz rozwijać swoje techniczne umiejętności? Mamy coś dla Ciebie!

Zakres Obowiązków:

  • Obsługa Maszyn Produkcyjnych
  • Konserwacja i Utrzymanie Maszyn
  • Wsparcie Techniczne
  • Konserwacja i Naprawa Urządzeń
  • Dokumentacja Techniczna

Co Oferujemy:

  • Atrakcyjne Wynagrodzenie
  • Super Atmosfera

·        Wypłaty w systemie tygodniowym

Wymagania:

·        język angielski z poziomie komunikatywnym, żebyś mógł się dogadać z resztą zespołu

·        doświadczenie będzie twoim atutem

Jeśli jesteś zainteresowany/a, daj znać!

Dominika +48  570 901 033

Weronika +48 731 901 913

Fajnie jak zadzwonisz między 8:00 a 16:00 od poniedziałku do piątku!

Klaver sp. z.o.o (KRAZ 18450)

Additional Details

Start Date od zaraz
Company KlaverTeam