Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Murarz - Klinkier Firmowe

rok temu Praca w Belgii - oferty Dessel   356 wyświetlenia

  • murarz-klinkier-big-0
Lokalizacja: Dessel
Wypłata: -- € Do negocjacji

Generalny wykonawca, prowadzący roboty na terenie Belgii poszukuje doświadczonych podwykonawców: murarzy.

Murarz Klinkier

Obowiązki:

• murowanie fasady "klinkier" na klej lub zaprawę,

• murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz.

Wymagania:

• doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego,

• systematyczność i terminowość w realizacji zadań,

• mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – własny samochód mile widziany,

• własna działalność gospodarcza, A1

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana).

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie w godzinach,

• pomoc przy zakwaterowaniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV julia@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

Additional Details

Company Regess