Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Monter stolarkialuminiowej– Belgia Firmowe

2 tygodnie temu Praca w Belgii - oferty Roeselare   65 wyświetlenia

  • monter-stolarkialuminiowej-belgia-big-0
Lokalizacja: Roeselare
Wypłata: -- €

Monter stolarkialuminiowej– Belgia

Masz doświadczenie przymontażu okien i drzwi? Znasz angielski lub niderlandzki w stopniukomunikatywnym? Aplikuj do nas, mamy dla ciebie świetną ofertę!!!

Wymagania:

- znajomość językaangielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

- kwalifikacje lub/ idoświadczenie w montażu okien i drzwi BV, konstrukcji metalowych, balustrad

- dobra kondycja fizyczna

- motywacja do pracy

- mile widziane prawojazdy kat B

Zakres obowiązków:

- demontaż starych okieni drzwi podczas remontu

- montaż okien – zróżnych materiałów (aluminium, PCV, drewno)

Oferujemy:

- atrakcyjną stawkęgodzinową (min 17€ brutto)

- możliwość pracy wnadgodzinach

- urlop budowlany

- pracę w promieniu ok 50km od siedziby firmy

Jeśli zainteresowała Cięta oferta zadzwoń lub wyślij sms o treści 'monter belgia:

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Daria +48 577 901 944

Klaver Sp. z o.o KRAZ18450 - Częstochowa

Pracujemy w godzinach8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Additional Details

Start Date 20-06-2024
Company Klaver