Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Monter nawierzchni kolejowe, 17,23 € - 38,76€ brutto/h, Belgia Firmowe

miesiąc temu Praca w Belgii - oferty Merelbeke   66 wyświetlenia

  • monter-nawierzchni-kolejowe-1723-3876-bruttoh-belgia-big-0
Lokalizacja: Merelbeke
Wypłata: -- €

WYNAGRODZENIE:  17,23 € - 38,76€ brutto/h

Miejsce pracy: różne lokalizacje na terenie Belgii

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

  • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach
  • stawkę: dzień 17,23 € brutto/h, noc 38,76€ brutto/h tj. zmiana dzienna ok.470 € netto/tyg.
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
  • praca w soboty i niedziele dodatkowo płatna: dzień sobota 150%, dzień niedziela 200%, noc sobota 175%, noc niedziela 225%
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 5300 € brutto  (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2870 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • bony żywnościowe 5,15€ brutto / dzień pracy
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: pokój 2-os. - 99€ / tydzień, pokój 1-os. - 149€
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego(opcjonalne) - 9 euro miesięcznie
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prace związane z budową, naprawą oraz utrzymaniem nawierzchni kolejowej
  • zabezpieczenie placu budowy i otoczenia placu budowy za pomocą znaków, świateł ostrzegawczych, objazdów
  • montaż i konserwacja szyn, belek poprzecznych, podsypki i wyposażenia kolejowego
  • prace fizyczne: kopanie dołów, układanie bloków betonowych za pomocą dźwigu, ciągnięcie kabli, ustawianie zwrotnic, wypełnienie tłucznia (kruszywa)
  • praca na zmianach dziennych i nocnych

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  •  min. roczne doświadczenia w pracy przy wykonywaniu i utrzymywaniu nawierzchni kolejowej i podtorza
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B oraz samochód
  • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP
  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do pracy również w nocy
  • dobra sprawność fizyczna

Aplikuj: https://utm.guru/ugkrk

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 690 630 543, 503 028 187

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta  - wykonawcy kolejowego odpowiedzialnego za wysokiej jakości zakres robót kolejowych, sygnalizacyjnych i trakcyjnych w infrastrukturze kolejowej - - poszukujemy kandydatów.

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Additional Details

Company Link2work