Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Mechanik samochodowy, Gent, Belgia Firmowe

tydzień temu Praca w Belgii - oferty Gent   47 wyświetlenia

  • mechanik-samochodowy-gent-belgia-big-0
Lokalizacja: Gent
Wypłata: -- €

Mechanik samochodowy
Miejsce pracy:
Gent, Belgia
Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

·        zatrudnienie na belgijskich warunkach

·        gwarantowane 38h pracy w tygodniu

·        stawkę do negocjacji

·        wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

·        dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku(15,38% rocznych zarobków brutto)

·        premię roczną - w skali przepracowanego roku(8,33% rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

·        możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 99€/tydzień (pokój 2-osobowy), 149€/tydzień (pokój 1-osobowy)

·        możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·        przeprowadzanie dokładnych inspekcji pojazdów w celu zidentyfikowania problemów mechanicznych przy użyciu narzędzi diagnostycznych

·        przeprowadzanie rutynowych usług konserwacyjnych takich jak wymiana oleju, wymiana hamulców, rotacja opon oraz regulacja naprawa lub wymiana wadliwych podzespołów w tym silników, skrzyń biegów, układów zawieszenia i innych krytycznych części pojazdu

·        diagnozowanie i naprawa problemów elektrycznych, w tym problemów z czujnikami, układami zapłonowymi i komputerowymi jednostkami sterującymi

·        testowanie pojazdów po naprawie w celu upewnienia się, że problemy zostały rozwiązane i że pojazd spełnia normy bezpieczeństwa i wydajności

·        prowadzenie dokładnych rejestrów napraw użytych części i usług wykonanych dla każdego pojazdu

·        wyjaśnianie klientom problemów z pojazdem i opcji naprawy w sposób jasny i profesjonalny, dostarczanie szacunków kosztów i odpowiadanie na wszelkie pytania

·        przestrzeganie wszystkich protokołów bezpieczeństwa i przepisów dotyczących ochrony środowiska, zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy dla siebie i współpracowników

·        współpraca z innymi mechanikami i doradcami serwisowymi w celu zapewnienia doskonałej obsługi i realizacji celów warsztatu

·        praca na jedną zmianę (poniedziałek-piątek:8:00-17:00, czasami soboty - w zamian za dzień wolny w tygodniu)

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

·        wykształcenie minimum zawodowe w dziedzinie motoryzacji (mechanik, elektromechanik itp)

·        doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy

·        doświadczenie w pracy z systemami pneumatycznymi, elektryką i elektromechaniką samochodową

·        doświadczenie w diagnozowaniu usterek w pojazdach

·        znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

·        prawo jazdy kat. B

·        precyzyjność, dokładność

·        zorientowanie na satysfakcję klienta

·        umiejętność pracy w zespole

·        własny samochód - mile widziany

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

APLIKUJ: https://utm.guru/uhrbR

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570).Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Additional Details

Company Link2work