Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Lakiernik - praca w Niemczech- DARMOWE zakwaterowanie!! Firmowe

2 tygodnie temu Praca w Belgii - oferty Asse   48 wyświetlenia

  • lakiernik-praca-w-niemczech-darmowe-zakwaterowanie-big-0
Lokalizacja: Asse
Wypłata: -- €

Lakiernik - praca w Niemczech- DARMOWE zakwaterowanie!!

Jesteś doświadczonym lakiernikiem i chciałbyś pracować za granicą?

Zadzwoń! Mamy wiele ciekawe oferty!

Wymagania:

• wyuczony zawód oraz doświadczenie w zawodzie

Opis stanowiska:

Będziesz pracował jako lakiernik w systemie 2 zmianowym w firma produkującej naczepy do aut ciężarowych, wywrotki, kontenery do aut.

Oferujemy:

• zatrudnienie na warunkach niemieckich

• umowę na dłuższy okres czasu

• atrakcyjne wynagrodzenie

• DARMOWE zakwaterowanie

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Kamila +48570901414

Daria +48 577 901 944

Dominika + 48 570 901 033

Wiktoria + 48 570 901 913

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450, Częstochowa

Additional Details

Start Date od zaraz
Company Niemcy