Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Komisjoner w mroźni w Holandii Firmowe

7 godzin temu Praca w Belgii - oferty Brussels   15 wyświetlenia

  • komisjoner-w-mrozni-w-holandii-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: -- €

Komisjoner w mroźni w Holandii

Opis stanowiska: Poszukujemy komisjonerów do pracy w mroźni w Holandii. Praca polega na zbieraniu zamówień, pakowaniu produktów oraz przygotowywaniu ich do wysyłki w warunkach niskiej temperatury.

Wymagania:

  • Sumienność i odpowiedzialność.
  • Chęć do pracy w niskich temperaturach.

Obowiązki:

  • Zbieranie zamówień zgodnie z listą.
  • Pakowanie i etykietowanie produktów.
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki.

Oferujemy:

·        Umowę o pracę na holenderskich warunkach.

  • Zakwaterowanie oraz transport służbowy.
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Opiekę koordynatora.
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii.
  • Stabilne zatrudnienie

  • Kamila: +48 570 901 414
  • Dominika: +48 570 901 033

·        Weronika +48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o.
Częstochowa, ul. Gminna 131
Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00–16:00.

Additional Details

Start Date od zaraz
Company Klaver Sp. z o. o