Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Komisjoner- produkty spożywcze /Pracownik magazynu-NEMCY Firmowe

dzień temu Praca w Belgii - oferty Brussels   22 wyświetlenia

1 €

  • komisjoner-produkty-spozywcze-pracownik-magazynu-nemcy-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: 1 €

Komisjoner- produkty spożywcze /Pracownik magazynu- Praca w Niemczech

Lokalizacja: Niemcy, Oldenburg

Zakres obowiązków:

- pakowanie towarów

- zbieranie zamówień w celu wysyłki do supermarketów

- transport towarów za pomocą wózka elektrycznego

- sprawdzanie kompletności zapakowanych towarów

- praca z systemem Pick by Voice

Oczekiwania pracodawcy:

- prawo jazdy (mile widziany własny samochód)

- zaangażowanie i motywacja do pracy na dłuższy okres czasu

- umiejętność pracy w zespole

- dobra kondycja fizyczna

Pracodawca oferuje:

- atrakcyjna stawka godzinowa+ dodatki i premie

- niemiecka umowa o pracę

- zakwaterowanie, ubezpieczenie

- bezpłatna odzież i obuwie robocze

- możliwość pobierania zaliczek

- wsparcie polskiego koordynatora

Zainteresowana? Zadzwoń:

Kamila +48 570 901 414

Weronika +48 731 901 913

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Częstochowa

Additional Details

Company Klaver