Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Klaver Team Praca w Holandii- produkcja, szklarnia, magazyny- wybierz coś dla siebie Firmowe

miesiąc temu Praca w Belgii - oferty Brussels   84 wyświetlenia

  • klaver-team-praca-w-holandii-produkcja-szklarnia-magazyny-wybierz-cos-dla-siebie-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: -- €

Jeżeli potrafisz w stopniu komunikatywnym porozumieć się w języku angielskim, posiadasz chęci i motywację do pracy, ta oferta jest dla Ciebie! Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem!

Zakres obowiązków:

• zbieranie zamówień

• przepakowywanie różnego rodzaju produktów (żywność, elektronika, wyposażenie wnętrz, akcesoria do domów i ogordu, odzież, kosmetyki, instrumenty muzyczne, sprzęt sportowy)

• proste prace produkcyjne- sortowanie owoców, produkcja sałatek, pakowanie ciastek, jajek itp.

• praca w szklarni z kwiatami lub warzywami

• utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

• znajomość języka angielskiego (minimum A2)

• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• umowę o pracę na warunkach holenderskich

• ubezpieczenie zdrowotne

• zakwaterowanie

• wypłaty w systemie tygodniowym

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Dominika + 48 570 901 033

Weronika + 48 731 901 913

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450, Częstochowa

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Additional Details

Company Klaver