Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Hydraulik Firmowe

9 miesięcy temu Praca w Belgii - oferty Leuven   204 wyświetlenia

2 200 €

  • hydraulik-big-0
Lokalizacja: Leuven
Wypłata: 2 200 €

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Hydraulik

Nr ref: GEU/06/23

Miejsce pracy: Belgia, Leuven

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się hydrauliką, ogrzewaniem i elektryką przemysłową
  • Instalowanie rur do grzejników w apartamentach
  • Rury elastyczne, takie jak w instalacji wodno-kanalizacyjnej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako hydraulik.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego.
  • Prawo jazdy.
  • Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: około 2200€/mc
  • Pracę 168h/mc
  • Bezpłatne, w pełni wyposażone mieszkanie.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do prac.

Dodatkowe informacje:

PRACA OD ZARAZ!

Kontakt pod numerem telefonu: 735969230

Wyślij CV: m.madaj@weegree.com

Additional Details

Company Weegree