Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Holandia– Poszukujemy Magazynierów Firmowe

tydzień temu Praca w Belgii - oferty Brussels   50 wyświetlenia

1 €

  • holandia-poszukujemy-magazynierow-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: 1 €

Holandia– Poszukujemy Magazynierów

Poszukujemy energicznych i odpowiedzialnych osób do pracy na stanowisku Pracownik Magazynowy w różnych magazynach na terenie Holandii.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie różnych prac magazynowych, takich jak: przyjmowanie i rozładunek towarów, kompletowanie zamówień, pakowanie, etykietowanie oraz przygotowywanie produktów do wysyłki
  • Kontrola jakości towarów i dbanie o właściwe rozmieszczenie produktów w magazynie
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość nadgodzin
  • Zakwaterowanie oraz transport do i z miejsca pracy
  • Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
  • Możliwość długoterminowej współpracy oraz rozwoju zawodowego

Zadzwoń do:

·        Weronika +48 731 901 913

  • Dominika: +48 570 901 033
  • Kamila: +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o.
Częstochowa, ul. Gminna 131
Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek, 8:00–16:00

Additional Details

Start Date od zaraz
Company KlaverTeam