Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Holandia- Praca w Rotterdamie- sortowanie i pakowanie warzyw Firmowe

tydzień temu Praca w Belgii - oferty Brussels   58 wyświetlenia

1 €

  • holandia-praca-w-rotterdamie-sortowanie-i-pakowanie-warzyw-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: 1 €

Holandia- Praca w Rotterdamie- sortowanie i pakowanie warzyw

Poszukujemy zmotywowanych i odpowiedzialnych osób do pracy przy sortowaniu i pakowaniu warzyw w Rotterdamie.

Opis stanowiska:

  • Sortowanie i pakowanie świeżych warzyw zgodnie z określonymi standardami jakości
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zakwaterowania

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do:

·        Weronika +48 731 901 913

  • Dominika: +48 570 901 033
  • Kamila: +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o.
Częstochowa, ul. Gminna 131
Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek, 8:00–16:00

Additional Details

Start Date od zaraz
Company KlaverTeam