Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Holandia- Praca jako Operator Maszyn- Różne Branże Firmowe

tydzień temu Praca w Belgii - oferty Brussels   49 wyświetlenia

  • holandia-praca-jako-operator-maszyn-rozne-branze-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: -- €

Poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych osób na stanowisko Operator Maszyn w zakładach produkcyjnych na terenie Holandii.

Opis stanowiska:

Obsługa i monitorowanie maszyn produkcyjnych zgodnie z wytycznymi

Ustawianie parametrów maszyn oraz kontrola ich pracy

Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i rozwiązywanie drobnych usterek

Współpraca z zespołem produkcyjnym i działem technicznym

Zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych produktów

Wymagania:

Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

Umiejętność pracy w systemie zmianowym

Zdolności techniczne i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów

Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

Gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

Zakwaterowanie oraz transport do i z miejsca pracy

Opiekę polskiego koordynatora na miejscu

Możliwość długoterminowej współpracy oraz rozwoju zawodowego

Gotowy na wyjazd? Nie zwlekaj!

Kamila: +48 570 901 414

Dominika: +48 570 901 033

Weronika +48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o. Częstochowa, ul. Gminna 131

Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00–16:00.

Additional Details

Company Klaver