Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

FREZER CNC. BELGIA, Zele Firmowe

10 miesięcy temu Praca w Belgii - oferty Zele   302 wyświetlenia

23 €

  • frezer-cnc-belgia-zele-big-0
Lokalizacja: Zele
Wypłata: 23 €

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta – trzypokoleniowej rodzinnej firmy specjalizującej się w produkcji niestandardowych konstrukcjach maszyn, konstrukcjach ze stali i stali nierdzewnej do przemysłu ciężkiego, farmacji oraz przemysłu motoryzacyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Frezer CNC

Miejsce pracy: Zele, Belgia

Zakwaterowanie: zapewnione

Opis stanowiska:

Samodzielna obsługa frezarek CNC pod kątem przygotowania, programowania, ustawiania i obsługi

Obsługa sterowania: Heidenhain

Czytanie rysunku technicznego

Obsługa urządzeń pomiarowych

Ciągła współpraca z kierownikiem produkcji

Ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Co oferujemy?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach belgijskich

Wynagrodzenie do 23€ brutto/h w zależności od doświadczenia i wiedzy

Wynagrodzenie netto tygodniowe do € 630,00 netto (do € 2520,00 miesięcznie netto)

Pełen wymiar 39 godzin tyg.

Wypłatę tygodniową

Jedną zmianę od 8:00 -16:30

Bon żywnościowy 7 € – za każdy dzień roboczy

Dodatek wakacyjny- brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)

Premię roczną- (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w

okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: od 95€ za pokój 2 os. / do 145€/tydzień za pokój jednoosobowy

Pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne)

Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Czego oczekujemy?

Kilkuletniego doświadczenia jako frezer CNC

Znajomości sterowania Heidenhain

Komunikatywnej znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Wykształcenia technicznego kierunkowego

Doświadczenia w pracy w branży metalurgicznej

Prawa jazdy kat. B / własne auto – mile widziane

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w wersji angielskiej

z dopiskiem FREZER CNC ZELE -  na adres e-mail: rekrutacja@marvelpc.eu

Dodatkowe informacje:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Marvel Personal Consulting

BIURO PRACY OD 2001 ROKU!

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

Nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

TEL.: +48 604 406 633

pon-pt 08.00:18:00

Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu

Additional Details

Company Marvel Personal Consulting