Zbieracz zamówień w centrum dystrybucyjnym Albert Heijn Professional

il y a 9 mois Jobs Offers Lommel   178 vues

  • zbieracz-zamowien-w-centrum-dystrybucyjnym-albert-heijn-big-0
Localité: Lommel
Salaire: -- €

Wynagrodzenie
13,63 € za godzinę

Akceptowane języki
Angielski, Polski

Branża
Sieć supermarketów

Miejsce pracy
Wiele lokacji, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Albert Heijn jest jednym z najpopularniejszych supermarketów w Holandii. W magazynie przygotowywane są zapasy artykułów spożywczych dla wszystkich supermarketów.

Jako zbieracz zamówień będziesz przygotowywać palety dla supermarketów Albert Heijn. Zbierzesz produkty za pomocą systemu głosowego, przygotowujesz zamówienia, zabezpieczysz palety i przeprowadzisz załadunek/rozładunek kontenerów. Będziesz pracować w dwóch głównych działach z asortymentem produktów długoterminowych i świeżych.

Zapewnij sobie elastyczność, ponieważ jako Order Picker będziesz pracował w jednym tygodniu na dziennej zmianie, a w następnym na nocnej, za co otrzymasz dodatki. Aby poznać Albert Heijn i procesy, zaczniesz od onboardingu i szkolenia w zespołach.

Miej możliwość rozwoju na wyższe stanowiska i zarabiaj dodatkowo za dobre rezultaty i osiągnięcia! Korzystaj z przerw w pracy z przyjaznymi kolegami i koleżankami, a jeśli chcesz, kup smaczny posiłek w stołówce. Podczas wieczornej zmiany otrzymasz kolację za darmo. Zostań Order Pickerem i pracuj w entuzjastycznym zespole!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Kompletowanie produktów za pomocą skanera
Przygotowywanie zamówień
Sprawdzanie jakości
Zabezpieczanie palet
Załadunek/rozładunek ciężarówek
Kierowanie wózkiem EPT lub pick-up
Dźwiganie paczek o dużej wadze

Wymagania
Bądź sprawny fizycznie i silny
Gotowość do pracy w różnych temperaturach
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Gotowość do pracy w weekendy
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
Znajomość języka angielskiego i/lub polskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Informations complémentaires

Company OTTO Work Force