Zbieracz i pakowacz w CEVA w Roosendaal Professional

il y a 9 mois Jobs Offers Lommel   214 vues

  • zbieracz-i-pakowacz-w-ceva-w-roosendaal-big-0
Localité: Lommel
Salaire: -- €

Akceptowane języki

Angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Roosendaal, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
CEVA realizuje dla swoich klientów różnego rodzaju usługi logistyczne i jest liderem rynku w Holandii. Aktualnie szukają osoby na stanowisko zbieracza i pakowacza w centrum dystrybucyjnym w Roosendaal.

Jako Picker & Packer będziesz odpowiedzialny za realizację zamówień. Do twoich obowiązków będzie należało odbieranie produktów przy użyciu skanera ręcznego, sprawdzanie jakości, zarządzanie zamówieniami i pakowanie paczek. Produkty, które musisz zebrać i zapakować to przede wszystkim: ubrania, buty i artykuły gospodarstwa domowego.

Pierwszego dnia w pracy weźmiesz udział w prezentacji, wprowadzenieu i zwiedzaniu magazynu. W szkoleniach będzie towarzyszył Ci mentor, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego o swojej pracy. Będziesz pracować od poniedziałku do piątku, na trzy zmiany (rano, po południu i wieczorem), a w wysokim sezonie również w soboty. Za zmiany wieczorne i weekendowe otrzymasz atrkacyjne dodatki płacowe.

Zyskaj szansę na rozwój! Możesz przejść szkolenia z wózka wysokiego składowania i wózka widłowego. Masz również możliwość uzyskania kontraktu w CEVA. W stołówce codziennie można dostać darmowe owoce i cieszyć się przerwą w gronie kolegów. Dołącz do międzynarodowego zespołu jako Picker & Packer!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Zbieranie zamówień przy uzyciu skanera ręcznego
Kontrola produktów
Sortowanie paczek
Skanowanie paczek
Pakowanie
Przygotowanie zamówień do wysyłki

Wymagania
Chęć do pracy w systemie zmianowym
Znajomość języka angielskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Informations complémentaires

Company OTTO Work Force