Tokarz CNC / Frezer CNC - 560€ netto/40h Professional

il y a 9 mois Jobs Offers Brussels   230 vues

560 €

  • tokarz-cnc-frezer-cnc-560-netto40h-big-0
Localité: Brussels
Salaire: 560 €

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swoich holenderskich klientaów poszukuje tokarzy CNC oraz frezerów CNC.

KRAZ 1145

Stanowisko: Tokarz CNC / Frezer CNC.

Miejsce pracy: Holandia, Nijkerk.

Stawka: 520-560€ netto/40h - kwota podana po wszystkich odtrąceniach, uzależniona od doświadczenia i umijętności kandydata.

Opis stanowiska:

- Obsługa tokarek CNC lub frezarek CNC (maszyny 3-, 4-, 5-osiowe).

- Programowanie z pulpitu maszyny w razie potrzeby.

- Maszyny ze sterowaniem Heidenhain, Sinumerik, Fanuc, Mazak.

- Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym.

- Zgłaszanie usterek.

Oferujemy:

- Umowę zawartą na warunkach holenderskich.

- Stawka: 520-560€ netto/40h kwota podana po wszystkich odtrąceniach.

- Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.

- Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.

- Pomoc w organizacji transportu do Holandii.

- Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.

- Opiekę koordynatorów.

- Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania:

- Doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC.

- Komunikatywna znajomość j.angielskiego.

- Prawo jazdy kat B.

- Dyspozycyjność do wyjazdu.

a.grabowski@covebo.pl / +48 885 882 047

Administratorem danych jest Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-015, Rynek 24/25 (KRAZ 1145). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://covebo.pl/poznaj-covebo/polityka-prywatnosci.html

Informations complémentaires

Company Covebo Work Office Sp. z o.o.
Work Type Temporary