Tiel, Holandia - Pracownik Produkcji Professional

il y a 6 jours Jobs Offers Brussels   52 vues

1 €

  • tiel-holandia-pracownik-produkcji-big-0
Localité: Brussels
Salaire: 1 €

Firma w Tiel poszukuje pracowników do pakowania ciast oraz ciastek.

Praca odbywa się w systemie zmianowym, a czasami również w soboty.

Przy wysokim zapotrzebowaniu możliwe są nadgodziny.

Opis stanowiska:

• Pakowanie ciast i ciastek.

Godziny pracy:

• Przykładowe zmiany: 06:00 - 15:00, 10:00 - 19:00, 15:00 - 00:00.

• Praca w systemie zmianowym oraz możliwość pracy w soboty.

Wymagania:

• Język angielski wymagany (chyba że aplikujesz na stanowisko operatora, wtedy znajomość języka niderlandzkiego w mowie i piśmie jest niezbędna do poprawnego odczytania receptury).

Kontakt:

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Czekamy na Ciebie!

Klaver (KRAZ 18450)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00.

Informations complémentaires

Company Klaver