TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU, Sint - Niklaas, BELGIA. Professional

il y a 4 mois Jobs Offers Sint-Niklaas   97 vues

21,50 €

  • technik-utrzymania-ruchu-sint-niklaas-belgia-big-0
Localité: Sint-Niklaas
Salaire: 21,50 €

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU, Sint - Niklaas, BELGIA.

kom. 0048 604 406 633

mail: rekrutacja@marvelpc.eu

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.

Dla naszego klienta w Sint - Niklaas, BELGIA, poszukujemy osób na stanowisko: technik utrzymania ruchu.

Opis stanowiska:

utrzymanie w ruchu  maszyn i urządzeń przemysłowych (przenośniki, konwertery, maszyny pakujące, drukarki  itp.)

dokonywanie przeglądów technicznych, diagnoza i usuwanie usterek w zakresie elektroniki, mechaniki, pneumatyki

sprawdzanie i regulacja czujników, silników, napędów częstotliwości, skanerów kodów kreskowych, czujników pomiaru odległości, wag liniowych, drukarek liniowych, czujników profilujących, hamulców silnikowych, automatycznych systemów magazynowania

instalowanie nowych łożysk, sprawdzanie i regulacja naprężenia/trakcji taśmy

naprawa uszkodzonych zaworów zwrotnych i ich nieszczelności

wdrażanie i uruchomianie instalacji elektrycznych i maszyn, skrzynek rozdzielczych (w rozdzielnicy elektrycznej do 400VAC), sterowników PLC, napędów elektromechanicznych

wszelkie inne prace konserwacyjne maszyn i urządzeń zgodnie ze schematami, zaleceniami producentów

raportowanie do przełożonego

Czego oczekujemy?

wyksztalcenie techniczne o kierunku elektromechanika, elektryka

doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zautomatyzowanej firmie, minimum 2 lata

dobra znajomość elektromechaniki.

znajomość sterowników PLC i/lub przemienników częstotliwości

bardzo dobra znajomość języka angielskiego

dobra, ogólna znajomość obsługi komputera (Word/Exel, internet)

chęć pracy na wysokości do 20 m oraz w systemie zmianowym

zaświadczenie o niekaralności

wymagane prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?

wynagrodzenie miesięczne 2200-2400€ netto! (stawka godzinowa od 18,50€-21,50€/h brutto)

zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach bezpośrednio w firmie klienta

gwarantowane 38h pracy tygodniowo

dodatek zmianowy: +12 %

dodatek wakacyjny:  15,38% rocznych zarobków brutto

premię roczną: 8,33% rocznych zarobków brutto

bon żywnościowy: 8€/dzień w pracy (udział własny 1,09€ na dzień)

możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, przez pierwsze 3 miesiące pracy nieodpłatnie

możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia tzw. 'szpitalne' - odpłatne 3€ miesięcznie

możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, ubezpieczenie na życie i na wypadek śmierci

możliwość skorzystania z ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków w pracy

dodatek na dojazd do pracy : rower 0,27€/km, zwrot kosztów dojazdu pociągiem/autobusem, zwrot kosztów dojazdu własnym samochodem powyżej 10 km dojazdu

20 dni urlopu wypoczynkowego plus 9 dodatkowych dni wyrównawczych (przy pełnym etacie)

jeden płatny dzień urlopu z okazji urodzin

dodatkowych 5 dni płatnych urlopu na udział w wolontariacie

zniżki na zakupy w ramach grupy marek modowych oraz możliwość skorzystania z biletów na imprezy okazjonalne

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv w języku angielskim na adres:

rekrutacja@marvelpc.eu

z dopiskiem w temacie maila: TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU-BELGIA

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goslinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Marvel Personal Consulting

BIURO PRACY OD 2001 ROKU!

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

tel. +48 604 406 633

czynna pon-pt 8:00-16:00

Znajdz nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/

Informations complémentaires

Company MARVEL PERSONAL CONSULTING ADAM GOŚLINOWSKI