Technik / elektromechanik Verrebroek Belgia Professional

il y a 1 an Jobs Offers Antwerpen   331 vues

  • technik-elektromechanik-verrebroek-belgia-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje kandydatówna stanowisko Technik elektromechanik

Miejsce pracy: Verrebroek / Belgia

Opis stanowiska:
- konserwacja maszyn zgodnie z planem ustalonym w firmie,
- wykrywanie i naprawa usterek,
- kontrola stanu technicznego,
- regulacja maszyn,
- demontaż i montaż różnych maszyn,
- interwencje w przypadku awarii,
- prowadzenie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
- wynagrodzenie rynkowe, uzupełnione bonami na posiłki,
- stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju,
- niezbędne szkolenia,
- praca na dzienną zmianę od poniedziałku do piątku, możliwość pracy w weekendyw razie awarii (według grafiku),
- umowa na belgijskich warunkach z możliwością stałego kontraktu.

Wymagania:
- własne zakwaterowanie w okolicy Verrebroek oraz transport do pracy,
- zmysł techniczny,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- dyspozycyjność do pracy w weekend.

Więcej informacji +48 530 088 891

Osoby zainteresowane prosimy oprzesłanie CV na adres mailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując technik / elektromechanikVerrebroek

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacjizgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Informations complémentaires

Company KBTI Poland