Stroiki kwiatowe w Holandii z Klaver Team pracownik fizyczny Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Aarschot   85 vues

  • stroiki-kwiatowe-w-holandii-z-klaver-team-pracownik-fizyczny-big-0
Localité: Aarschot
Salaire: -- €

Szukasz stałej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Klaver Team znajdzie ją dla Ciebie!

Jedyne wymagania to znajomość języka angielskiego i motywacja do pracy!

Zadzwoń do nas!

Miejsce pracy: Bleiswijk, Holandia

Oferujemy:

umowa o pracę w dobrze prosperującej firmie

atrakcyjne stawki

dodatki za prace na różnych zmianach

Wymagania:

 zmotywowanie i gotowość do podjęcia pracy

znajomość języka angielskiego

prawo jazdy kat. B będzie atutem

Zakres obowiązków:

 przygotowywanie różnych kompozycji i ozdób kwiatowych

przesadzanie, praca z kwiatami

Jesteś zainteresowana? Skontaktuj się z nami!

Izabela +48 570 901 913

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Daria +48 577 901 944

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver sp. z o.o. ul. Gminna 131, 42-221  Częstochowa (KRAZ 18450)

Informations complémentaires

Start Date od zaraz
Company Klaver