Stolarz Meblowy w Belgii Professional

il y a 5 jours Jobs Offers Brussels   47 vues

  • stolarz-meblowy-w-belgii-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Stanowisko: Stolarz Meblowy

Lokalizacja:

Opis Stanowiska: poszukuje wykwalifikowanego stolarza meblowego do pracy przy produkcji mebli na zamówienie. Jeśli masz doświadczenie w stolarstwie i pasję do tworzenia unikalnych mebli, to stanowisko jest dla Ciebie.

Obowiązki:

•          Wykonywanie mebli na wymiar zgodnie z projektem i specyfikacją klienta

•          Obróbka drewna i materiałów drewnopochodnych

•          Montaż i instalacja gotowych mebli

•          Praca z narzędziami stolarskimi oraz maszynami CNC

•          Utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy

Wymagania:

•          Wykształcenie zawodowe w dziedzinie stolarstwa lub pokrewne

•          Min.2 lata doświadczenia na stanowisku stolarza meblowego

•          Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych

•          Znajomość języka angielskiego/ niemieckiego

•          Dokładność,precyzja i dbałość o szczegóły

Oferujemy:

•          Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

•          Stabilne zatrudnienie na pełen etat

•          Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

Kontakt:

Izabela +48 570 901 913
Kamila +48 570 901 414

 KlaverTeam (KRAZ 18450)
Częstochowa ul. Gminna 131
Pracujemy od 7:00 do 18:00

Informations complémentaires

Company KLAVER