Stolarz budowlany Professional

il y a 4 jours Jobs Offers Roeselare   43 vues

  • img
Localité: Roeselare
Salaire: -- € Négociable

Poszukujemy stolarzy/cieśli do pracy na terenie Belgii. Praca na atrakcyjnych warunkach, w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej, realizującej różnorodne projekty budowlane i wykończeniowe.

Obowiązki:

- Praca głównie przy budowie drewnianych domków i montażu drewnianej elewacji

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza lub cieśli.

Umiejętność samodzielnej pracy oraz organizacji własnego czasu pracy.

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Własna działalność gospodarcza (lub gotowość do jej założenia).

Gotowość do wyjazdu i pracy na terenie Belgii.

Mile widziane: Posiadanie własnych narzędzi oraz samochodu

Oferujemy:

Legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,

Stawka 24/25€/h,

Stałą współpracę i regularne zlecenia,

Możliwość zakwaterowania,

Bonusy za polecenia fachowca,

Pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu +48 513 491 308

Informations complémentaires

Start Date od zaraz
Company Regess
Work Type Internship