Spawacz TIG (rury) Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Brussels   53 vues

2 500 €

  • img
Localité: Brussels
Salaire: 2 500 €

Spawacz TIG (rury)

Miejsce pracy: Belgia

Stawka: 2500-2600 euro/mc

Zakwaterowanie: dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie / znajomość rysunku technicznego / język obcy

Opis stanowiska:

  • spawanie rur stalowych w pomieszczeniach zamkniętych, przemysłowych (szkoły, apteki, biura, szpitale)
  • praca w ekipie z monterem rur

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w spawaniu rur metodą TIG
  • komunikatywnej znajomości
  • języka angielskiego zdecydowanie ułatwi Ci to pracę
  • prawa jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • możliwość wyjazdu własnym samochodem dla nas to plus, dla Ciebie duża wygoda!

Co oferujemy:

  • Stawkę: 15 euro/h netto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń - 100 euro za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie - jedyna opłata po stronie pracownika to 2 euro/ dzień za media (internet, woda, prąd itd.)
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100 euro, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Zapraszam do kontaktu:

  • Kontakt telefoniczny - +48 735207936 - Ilona Oryshchuk
  • E-mail - i.oryshchuk@weegree.com

Informations complémentaires

Start Date 24.06.2024
Company Weegree