SPAWACZ MIG/MAG/TIG 560 euro netto/40h Professional

il y a 10 mois Jobs Offers Brussels   312 vues

560 €

  • spawacz-migmagtig-560-euro-netto40h-big-0
Localité: Brussels
Salaire: 560 €

Firma Covebo Work Office (KRAZ 1145) poszukuje dla swojego klienta w Holandii spawaczy MIG/MAG/TIG w miejscowości Harde.

Opis stanowiska:

- Spawanie ram wykonanych ze stali czarnej,

- Montowanie elementów ram na podstawie rysunków technicznych,

- Praca w metodach MIG/MAG/TIG,

- System pracy II zmianowy.

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego/holenderskiego w stopniu komunikatywnym

- Wiedza techniczna o stali czarnej

- Minimum 2 lata doświadczenia w spawaniu metodą MIG/MAG/TIG

- Prawo jazdy kategoria B

Oferujemy: 560 euro netto/40h, wypłatę wpływającą co tydzień na konto, zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe, pomoc w organizacji transportu do Holandii, pełne ubezpieczenie podczas pobytu, stały dostęp do paska wypłat.

Aplikacje i pytania prosimy przesyłać na adres: martyna.dudek@covebo.pl / +48 664 081 629

Administratorem danych jest Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-015, Rynek 24/25 (KRAZ 1145). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://covebo.pl/poznaj-covebo/polityka-prywatnosci.html

Informations complémentaires

Company 560
Work Type Temporary

Mots clés:

welding