Spawacz MIG/MAG (BM/03/23) Professional

il y a 1 an Jobs Offers Veurne   381 vues

2 200 €

  • spawacz-migmag-bm0323-big-0
Localité: Veurne
Salaire: 2 200 € Négociable

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii, Niemiec, Francji i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Spawacz MIG/MAG

Miejsce pracy: Veurne (okolice Brugii), Belgia

Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się spawaniem konstrukcji miejskich.

Spawanie różnych elementów ze stali węglowej np. poręcze, balustrady, kanały powietrzne, konstrukcje b-line.

Co oferujemy:

Wynagrodzenie: około 2200€ netto/msc (do negocjacji).

Gwarancję stabilnej pracy.

Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.

Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h.

Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.

Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.

Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.

Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Czego oczekujemy:

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Certyfikatów spawalniczych.

Solidności, dyspozycyjności samodzielności.

Dodatkowym atutem będzie:

Umiejętność spawania stali nierdzewnej.

Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: +48 735 969 230.

APLIKUJ TUTAJ! http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/310502/1948/0/

Informations complémentaires

Company Weegree