!!SPAWACZ MAG 135 (zbiorniki) z aktualnym certyfikatem. Do € 3550,00 netto/ m-c. BELGIA/ HOLANDIA Professional

il y a 3 mois Jobs Offers Harelbeke   113 vues

  • spawacz-mag-135-zbiorniki-z-aktualnym-certyfikatem-do-355000-netto-m-c-belgia-holandia-big-0
Localité: Harelbeke
Salaire: -- €

cv: praca@marvelpc.eu / z dopiskiem: Spawacz MAG (zbiorniki)

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.

ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! Nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Dla naszego klienta w Harelbeke (Belgia), wiodącego europejskiego dostawcy zbiorników magazynowych cieczy, ciał stałych i gazów,

m.in. zbiorników ciśnieniowych oraz instalacji do przechowywania i przeładunku materiałów sypkich poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz MAG

Miejsce pracy: Belgia oraz Holandia

Zakwaterowanie: zorganizowane (bezpłatne)

Twoje zadania:

Pierwszy miesiąc będziesz pracować w Belgii, następnie będziesz pracować głównie na terenie Holandii (80% projektów)

Rzadziej praca ma miejsce w innych europejskich krajach np. we Francji

Dieta netto w wysokości 25€ /za każdy dzień podczas pracy w Holandii/ co daje € 550,00 dodatkowo do wypłaty miesięcznie netto

Spawanie stali nierdzewnej i stali czarnej we wszystkich pozycjach, grubość 3 mm – 20 mm, spoina czołowa (BW), spoina pachwinowa (FW)

Rozpoznanie wad spawalniczych oraz prawidłowe oszacowanie ich gradacji

Praca z rysunkiem technicznym

Ścisłe przestrzeganie zasad BHP

Praca w grupie 5-6 osób

Praca na jedną zmianę

UWAGA! Możliwość pracy w systemie 6/1 (6 tyg. za granicą/ 1 tydzień w Polsce)

Czego oczekujemy?

Kilkuletniego doświadczenia jako spawacz MAG (135) w materiałach o grubości od 3 mm do 20 mm w stali nierdzewnej i stali czarnej

UWAGA! Konieczny aktualny certyfikat MAG (135): rodzaj spoiny: BW + FW

Umiejętności spawania pod rentgen (badanie radiograficznego zgodnie ze specyfikacją procedury spawania – WPS, wszystkie spoiny są w 100% badane metodą RT lub UT)

Znajomość spoin złączy spawalniczych (V, X oraz Y)

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (w gupie 5 osób: 2/3 os. ze znajomością języka)

Certyfikatu VCA lub gotowość do jego uzyskania

Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Umiejętności pracy w grupie (5-6 osób)

Dokładności, dobrej kondycja fizycznej

Mile widziane doświadczenie w spawaniu TIG 141 oraz FCAW 136 stali nierdzewnej i/lub stali węglowej

Pozytywnego przejścia spawania próbek na terenie Belgii przed podjęciem zatrudnienia

Co oferujemy?

Zatrudnienie na warunkach belgijskich

Stawkę: do 22,00€ brutto/h w zależności od doświadczenia, tj. do € 715,00 netto/tygodniowo

i do € 3000,00 netto miesięcznie + dieta € 550,00 netto miesięcznie przy 22 dniach roboczych*

*Podane kwoty, to kwoty na konto ("na rękę") po wszystkich "odciągnięciach"

Dieta jest płatna w wysokości 25€ netto /za każdy dzień pracy w Holandii/ Francji

Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokój 1 osobowy)

Gwarantowane 40h tygodniowo (do 55h tygodniowo w zależności od projektu)

Nadgodziny płatne 150%

Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto, tj. do € 6767,00 brutto

Premię roczną – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach) do € 3665,00 brutto

Bon żywnościowy w wysokości 8,00€/ dzień pracy

Bezpłatny transport do pracy zorganizowany przez pracodawcę

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego: € 9,00 miesięcznie

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Marvel Personal Consulting

BIURO PRACY OD 2001 ROKU

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

TEL:  +48 668 815 181 , pon.-pt. 10:00- 18:00

Informations complémentaires

Start Date 24.01.2024
Company MARVEL
Work Type Temporary