Rzeźnik Holandia Professional

il y a 1 an Jobs Offers Hoogstraten   297 vues

  • img
Localité: Hoogstraten
Salaire: -- €

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla swojegoklienta poszukuje rzeźników

Praca na terenie Holandii (różne lokalizacje).

Opis stanowiska:
- praca z nożem;
- ważenie, kontrola jakości mięsa;
- zdjęcie półtuszy wieprzowej z haka, zważenie jej, ponowne zawieszenie na innyhak, przesuniecie do ciężarówki;
- inne zadania, jeżeli będzie to wymagane.

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego;
- poprzednie doświadczenie w pracy, jako rzeźnik;
- elastyczność i motywacja do pracy;
- prawo jazdy;
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane.

Oferta:
- wynagrodzenie –17,17 euro/h brutto,
- stabilne zatrudnienie;
- możliwość zakwaterowania;
- ubezpieczenie.

Więcej informacji +48 530 088 891

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adresmailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując rzeźnik Holandia

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacjizgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Informations complémentaires

Company KBTI Poland