Produkcja sera- Holandia- BEZ prawa jazdy!!! Professional

il y a 5 jours Jobs Offers Brussels   47 vues

  • produkcja-sera-holandia-bez-prawa-jazdy-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Lubisz prace przy żywności lub chce spróbować czegoś nowegow pracy?

Skontaktuj się z Nami!

Mamy fajną ofertę, gdzie nie wymagamy ani doświadczenia aniznajomości języka obcego! Do pracy możesz dojeżdżać rowerem lub autemsłużbowym!

Miejsce pracy: Holandia , Nederweert

Pracodawca oferuje:

•             umowę nawarunkach holenderskich

•             atrakcyjnewynagrodzenie

Zakres obowiązków:

•             rozpakowywaniebloków sera (max. 25 kg)

•             wycinanieuszkodzonych części sera i oczyszczanie ich wodą

•             przygotowaniesera do topienia w różnych blokach i rozmiarach

•             pakowaniei przepakowywanie bloków

•             załaduneki rozładunek bloków na paletach

•             utrzymaniemiejsca pracy w czystości

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!

Kamila +48 570 901 414

Izabela +48 570 901 913

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00!

Klaver sp. z o.o. ul. Gminna 131, 42-221  Częstochowa (KRAZ 18450)

Informations complémentaires

Company KlaverTeam