Pracownik załadunku i rozładunku. BELGIA, Sint-Niklaas / Antwerpia Professional

il y a 3 mois Jobs Offers Sint-Niklaas   102 vues

  • pracownik-zaladunku-i-rozladunku-belgia-sint-niklaas-antwerpia-big-0
Localité: Sint-Niklaas
Salaire: -- €

TEL:  +48 668 815 181 , pon.-pt. 08:00- 16:00

mail: praca@marvelpc.eu

od € 16,22€ - 18,11€/h

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.

ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! Nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Dla naszego Klienta – odpowiedzialnego za dystrybucje ubrań, takich marek jak: i Timberland, Kipling, The North Face i Smartwool, będącego jednym z największych firm logistycznych na świecie i w Belgii- poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Sint-Niklaas/Rejon Antwerpia, Belgia

Zakres obowiązków:

Do głównych zadań należy zbieranie zamówień (order pikcing) lub załadunek i rozładunek (ręczny) zamówień trafiających do klientów oraz tych pochodzących od dostawców, maksymalna waga przesyłki to 20 kg.

Zostaniesz poproszony o pracę w systemie 3 zmianowym.

UWAGA! TO DWA RÓŻNE STANOWISKA PRACY W TEJ SAMEJ FIRMIE

Czego oczekujemy?

Odpowiednie doświadczenie będzie zaletą

Język Komunikatywny angielski jest koniecznością

Prawo jazdy mile widziane

Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, konsekwencja, umiejętność szybkiego uczenia się

Co oferujemy?

Zatrudnienie na belgijskich warunkach

Gwarantowane 39 h tygodniowo

stawkę: 14,49 € brutto/h + dodatki: łącznie na godz.: € 16,22 dniówki i € 18,11 nocki

Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

DODATKI ZMIANOWE:

OD PONIEDZIAŁKU – PIĄTEK

I zmiana obrotowa:

• Wczesna: 6:00-14:00, piątek: 6:00-13:00

• Późna: 14:00-22:00, piątek: 13:00-20:00

II stała zmiana nocna:

• Noc: pon. – czw. 22:00-6:00, niedziela: 23:00-6:00 – (1 godzina w niedzielę przy 200%)

12% wczesnej zmiany - € 16,22/H

12% późnej zmiany - € 16,22/H

25% na noc - € 18,11/H

Możliwość nadgodzin (nie w dużej ilości, płatne 150%)

możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – 99 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 149€/tydzień (pokój 1-osobowy)

Bon żywnościowy o wartości 8€/dzień (1,09€ podatku)

Dodatek wakacyjny – 15,38 % rocznych zarobków brutto

Premię roczną – 8,33 % rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne – 9 €/miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie z dopiskiem "OP lub Załadunek/ BELGIA" na adres e-mail:

praca@marvelpc.eu

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Marvel Personal Consulting

BIURO PRACY OD 2001 ROKU

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

TEL:  +48 668 81 51 81 , pon.-pt. 08:00- 16:00

Informations complémentaires

Start Date 15.01.2024
Company MARVEL
Work Type Temporary