Pracownik sortowni w firmie DPD w Oirschot Professional

il y a 9 mois Jobs Offers Lommel   204 vues

  • pracownik-sortowni-w-firmie-dpd-w-oirschot-big-0
Localité: Lommel
Salaire: -- €

Akceptowane języki

Angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Oirschot, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
DPD jest jedną z największych firm pocztowych na świecie. Dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu, firma stale się rozwija. W magazynie w Oirschot sortowane są setki listów i paczek.

Pracownik sortowni odpowiada za wszystkie paczki. Do jego zadań należy załadunek/rozładunek kontenerów, sprawdzanie jakości, sortowanie i etykietowanie paczek.

Praca odbywa się od poniedziałku do piątku na zmianach popołudniowych, wieczornych i nocnych; istnieje możliwość pracy w weekend. Pobieraj dodatki za pracę wykonywaną wieczorem, nocą i w weekend. W tym roku otrzymasz premię w wysokości 1,00 euro za godzinę!

Ciesz się przerwami spędzonym w stołówce wraz z kolegami z pracy. Środowisko pracy jest otwarte, elastyczne i komfortowe. Zostań pracownikiem sortowni i dołącz do tego przyjaznego zespołu!

Benefity
Terminowe płatności
Cotygodniowe wypłaty
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja myOTTO
Helpdesk 24/7

Obowiązki
Załadunek/rozładunek kontenerów
Sortowanie paczek
Skanowanie paczek
Etykietowanie paczek
Kontrola jakości

Wymagania
Sprawność fizyczna
Gotowość do pracy zmianowej
Znajomość języka angielskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Informations complémentaires

Company OTTO Work Force