Pracownik produkcji – Kapelle-op-den-Bos Professional

il y a 5 mois Jobs Offers Kapelle-op-den-Bos   93 vues

  • pracownik-produkcji-kapelle-op-den-bos-big-0
Salaire: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukujepracowników produkcji słodyczy.

Opis stanowiska:

·        pakowanie,

·        kontrola jakości,

·        proste prace produkcyjne –etykietowanie,pakowanie, ściąganie słodyczy z taśmy produkcyjnej.

Wymagania:

·        znajomość j. angielskiego lub holenderskiego wstopniu komunikatywnym,

·        doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·        własne zakwaterowanie w okolicach Kapelle-op-den-Bosoraz transport do pracy,

·        motywacja i chęć do pracy,

·        odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferta:

·        stawka €16,08 brutto/h + dodatki zmianowe,

·        bony żywnościowe 8 euro za przepracowany dzień,

·        belgijska umowa,

·        praca w systemie dwuzmianowym.

Więcej informacji +48 530 088 891

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adresmailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując produkcja Kapelle-op-den-Bos

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacjizgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Informations complémentaires

Company KBTI Poland