Pracownik produkcji przekąsek w Snack Connection w Giessen (od €11,61/h) - Wyjedź na wakacje Professional

il y a 10 mois Jobs Offers Antwerpen   251 vues

11,61 €

  • pracownik-produkcji-przekasek-w-snack-connection-w-giessen-od-1161h-wyjedz-na-wakacje-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: 11,61 €

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadającą certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji, Snack Connection.

Lokalizacja: Giessen, Holandia

Opis stanowiska:

Dla naszego holenderskiego klienta – specjalizującego się m. in. w przetwarzaniu, pakowaniu orzechów, pestek, nasion, owoców subtropikalnych – poszukujemy osób chętnych do pracy przy taśmach produkcyjnych.

Praca polega na pakowaniu i kontroli jakości różnego rodzaju przekąsek (np. mieszanki orzechów), a następnie przygotowywaniu ich do wysyłki. Praca w systemie trzyzmianowym na hali produkcyjnej.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Dyspozycyjności do wyjazdu na min. 6 miesięcy (z możliwością wzięcia płatnego urlopu).
  • Gotowość do pracy zmianowej i w soboty.
  • Nie wymagamy doświadczenia, ale oczekujemy chęci do nauki, wysokiej motywacji i odpowiedzialności.
  • Mile widziane prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – od €11,61 brutto/h. + dodatki.
  • Okres szkoleniowy.
  • Dodatki zmianowe i weekendowe.
  • Dodatek wakacyjny i urlopowy.
  • Dodatek dla kierowcy.
  • Ubezpieczenie holenderskie.
  • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy.
  • Opieka polskiego koordynatora.
  • Możliwość regularnej współpracy.

Snack Connection B.V. to działająca na arenie międzynarodowej firma, która od 2010 roku koncentruje się na zakupie, przetwarzaniu, mieszaniu i pakowaniu orzechów, pestek, nasion, owoców subtropikalnych i artykułów pokrewnych.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz! Wypełnij formularz umieszczony pod tym linkiem: https://prac.app/snackprodukcja[niedzielabe]8

Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności: bit.ly/polityka_prywatnosci_carriere

Informations complémentaires

Company Carriere International
Work Type Temporary