Pracownik Produkcji/Operator Linii Produkcyjnej - Veenenedaal, Holandia Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Brussels   57 vues

  • pracownik-produkcjioperator-linii-produkcyjnej-veenenedaal-holandia-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Szukasz pracy w Veenenedaal? Mamy ofertę dla Ciebie!

Opis stanowiska:

Obsługa linii produkcyjnej: Zarządzaj procesem produkcji.

Pakowanie: Pakuj wafle w kartony i układaj je na paletach.

Kontrola: Monitoruj maszyny, które produkują gotowe produkty.

Wymagania:

• Prawo jazdy oraz znajomość języka angielskiego.

• CV w języku angielskim jest wymagane.

Dlaczego warto?

• Stabilne zatrudnienie w dynamicznej firmie zajmującej się produkcją żywności.

• Możliwość rozwoju w roli operatora linii produkcyjnej.

Kontakt: Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Czekamy na Ciebie!

Klaver (KRAZ 18450)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00

Informations complémentaires

Company Klaver