Pracownik produkcji Hazeldonk / Holandia Professional

il y a 9 mois Jobs Offers Hoogstraten   201 vues

  • pracownik-produkcji-hazeldonk-holandia-big-0
Localité: Hoogstraten
Salaire: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukujepracowników produkcji do zakładu zajmującego się recyklingiem akumulatorówrowerowych.

Miejsce pracy: Hazeldonk, Holandia

Opis stanowiska:
- rozbiórka starych akumulatorów,
- kontrola jakości i ocena aktualnego stanu akumulatorów,
- utrzymywanie czystości w miejscu pracy.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,
- własne zakwaterowanie w okolicy Hazeldonk i transport do pracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- elastyczność i motywacja do pracy,
- odpowiedzialność za powierzone obowiązki.

Oferta:
- belgijka umowa,
- możliwość długoterminowego i stabilnego zatrudnienia.
- możliwość stałego kontraktu,
- stawka 13,69 euro/h brutto,
- wolne weekendy.

Więcej informacji +48 570 935 868

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adresmailowy rekrutacja@kbti.pl w temaciewpisując "Pracownik produkcji – Hazeldonk, Holandia".

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacjizgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Informations complémentaires

Company KBTI Poland