Pracownik produkcji/elektromonter (do przyuczenia) 420 € netto/tydzień Eindhoven Holandia Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Brussels   99 vues

420 €

  • pracownik-produkcjielektromonter-do-przyuczenia-420-nettotydzien-eindhoven-holandia-big-0
Localité: Brussels
Salaire: 420 €

Wynagrodzenie: 420 € netto/tydzień (kwota podana po potrąceniu opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie)

Miejsce pracy: Eindhoven, Holandia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

  • pracę długoterminową na holenderskich warunkach
  • wynagrodzenie 420 € netto/tydzień (kwota podana po potrąceniu opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie)
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
  • środki ochrony indywidualnej i ubrania robocze
  • zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • ubezpieczenie zdrowotne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • montaż kabli elektrycznych do różnych urządzeń
  • praca z dokumentacją montażową
  • kontrola jakości produktu na każdym etapie obróbki
  • czytanie rysunku technicznego

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • zaangażowanie, samodyscyplina
  • gotowość do nauki
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie jako elektryk
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Aplikuj: https://utm.guru/ugHVj

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580,690 630 543, 503 028 187

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego holenderskiego Klienta - firmy z branży budowlanej, zajmującą produkcją prefabrykatów i zbrojeń dla elementów prefabrykowanych,- poszukujemy osób chętnych podjąć pracę

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowejwww.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Informations complémentaires

Company Link2Work