Pracownik Magazynu z Językiem Angielskim - Holandia NL Professional

il y a 5 jours Jobs Offers Brussels   45 vues

  • pracownik-magazynu-z-jezykiem-angielskim-holandia-nl-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Stanowisko: Pracownik Magazynu

Lokalizacja: Holandia

Język: Angielski (wymagany)

Opis stanowiska:

Poszukujemy dynamicznych i zaangażowanych osób na stanowiskoPracownika Magazynu w Holandii. Praca polega na wykonywaniu zadań magazynowych,takich jak przyjmowanie, pakowanie i wysyłanie towarów. Idealny kandydatpowinien mieć doświadczenie w pracy na magazynie oraz komunikatywną znajomośćjęzyka angielskiego.

Obowiązki:

Przyjmowanie i kontrola towarów

Kompletacja i pakowanie zamówień

Załadunek i rozładunek towarów

Utrzymanie porządku na magazynie

Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Doświadczenie w pracy na magazynie

Umiejętność pracy w zespole

Dobra organizacja pracy

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakwaterowanie i transport do pracy

Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

Pracę w międzynarodowym zespole

Jak aplikować:

Kamila +48 570 901 414

Izabela +48 570 901 913

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:praca@klaverteam.com z dopiskiem „Pracownik Magazynu - Holandia”.

Informations complémentaires

Company KlaverTeam