Pracownik magazynu GXO w Roermond Professional

il y a 9 mois Jobs Offers Lommel   179 vues

  • pracownik-magazynu-gxo-w-roermond-big-0
Localité: Lommel
Salaire: -- €

Wynagrodzenie
11,99 €/h

Akceptowane języki
Angielski, niderlandzki

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Roermond, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
GXO Logistics to międzynarodowa firma logistyczna, która wspiera prężnie rozwijające się biznesy. W magazynie w Roermond i Wessem kładzie się nacisk na modę, wydajność i zaangażowanie.

Jako pracownik magazynu dbasz o asortyment odzieży, obuwia i akcesoriów. Będziesz odbierać produkty, kontrolować jakość, sprawdzać zwroty, sortować paczki, etykietować paczki, przygotowywać zamówienia, uszczelniać palety oraz załadować/rozładować kontenery.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na dwie zmiany od 06:00 do 15:00 i od 15:00 do 00:00, z możliwością nadgodzin w soboty. Za wieczory i soboty otrzymasz dodatki. W przypadku małej ilosci zamówień w Roermond, istnieje możliwość pracy w magazynie w Wessem.

W pierwszych dniach odbędziesz szkoleniewprowadzające, aby poznać firmę i zakres pracy. Byłoby wspaniale, gdybyś miał doświadczenie w kierowaniu EPT, wózkiem wysokiego składowania lub wózkiem widłowym. Otrzymasz możliwość rozwoju i odbycia szkoleń na inne stanowiska. Podczas przerwy w stołówce dostępne są bezpłatne gorące napoje i świeże owoce. Dołącz do tego zespołu jako pracownik magazynu!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Zbieranie produktów
Kontrola jakości
Sprawdzanie zwrotów
Sortowanie paczek
Etykietowanie paczek
Przygotowanie zamówień
Pieczętowanie palet
Załadunek/rozładunek kontenerów
Przenoszenie paczek o różnej wadze

Wymagania
Sprawność niezbędna do pracy fizycznej
Prawo jazdy kat. B
Chęć pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Informations complémentaires

Company OTTO Work Force