Praca w Holandii, Weert - Operator Linii Produkcyjnej Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Brussels   47 vues

  • praca-w-holandii-weert-operator-linii-produkcyjnej-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Poszukujemy doświadczonych operatorów linii produkcyjnej do pracy w Weert. Jeśli masz kilkuletnie doświadczenie w branży spożywczej, szczególnie w mleczarni, to ta oferta jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:

• Dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcji.

• Przeprowadzanie kontroli procesu i produktu oraz rejestrowanie ich w systemie.

• Inspekcje instalacji oraz rejestrowanie danych procesowych, produktowych i awarii.

Wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Operatora w branży spożywczej (najlepiej w mleczarni).

• Prawo jazdy.

• Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.

• CV w języku angielskim – wymagane.

• Gotowość do pracy na 2 zmiany.

Kontakt: Dominika +48 570 901 033, Kamila +48 570 901 414

Czekamy na Ciebie!

Klaver (KRAZ 18450)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00.

Informations complémentaires

Company Klaver