Praca w DHL: Operator Wózka - Holandia, Beringe i Okolice Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Brussels   54 vues

  • praca-w-dhl-operator-wozka-holandia-beringe-i-okolice-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Szukasz pracy za granicą, która pozwoli Ci zdobyć cenne doświadczenie, a przy tym dobrze zarobić?

Dołącz do naszego zespołu w DHL i pracuj w nowoczesnym centrum logistycznym w Beringe i okolicach!

Twoje zadania:

- Zbieranie zamówień, praca w logistyce i ekspedycji.

- Obsługa EPT, wózków widłowych, wózków wysokiego składowania lub VCA.

- Dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

- Praca na 2 zmiany.

Czego oczekujemy:

- Musisz znać angielski na poziomie komunikatywnym.

- Prawo jazdy kat. B to spory plus.

- Fajnie, jeśli masz uprawnienia na EPT/ Heftruck/Reachtruck lub VCA.

Jeśli szukasz pracy w fajnym zespole i chcesz zdobyć doświadczenie, to jest oferta dla Ciebie!

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Klaver Częstochowa (KRAZ 18450)

Informations complémentaires

Company Klaver